Home > Společnost

Portfolio

Řada svítidel

Montáž

Typ vyzařování

Aplikace

O společnosti HELIO

HELIO jsme přivedli na trh v roce 1991. Zpočátku se profilovalo jako prodejce svítidel, záhy jsme se však rozhodli, že budeme svítidla i samy vyvíjet a vyrábět. Zcela jsme tomu propadli a pak už nebylo cesty zpět.

Dnes je to bezmála 30 let, co budujeme portfolio vysoce kvalitních interiérových a exteriérových svítidel z hliníkových profilů.

procházet produkty

Spolehlivost dodávek

V našich výrobních prostorech v Tupesích jsme si vybudovali nadstandardní technologické zázemí a vynaložili značné úsilí do nastavení logických výrobních procesů, které jsou pečlivě systémově sledovány a evidovány. Máme v tom prostě rádi pořádek. I díky tomu dokážeme naše výrobní kapacity rychle a flexibilně přizpůsobit různým objemům objednávek.

Udržitelná produkce

Stejně jako všechno ostatní v přírodě, i my toužíme se vyvíjet a růst. Proto s každým novým svítidlem HELIO přichází lepší a technologicky vyspělejší verze sebe sama. Zároveň naše veškeré úsilí směřuje k tomu, aby jsme v každém stadiu produkce dodržovali vše potřebné k ochraně životního prostředí a to i nad rámec předpisů a zákonných opatření.

Zákaznická řešení

Na náš web se vešlo více než 300 svítidel. Nicméně ty představují asi jen 70 % našeho výrobního programu. Je nutno na ně nahlížet jako na základní modely, které dokážeme takřka ve všech parametrech přizpůsobit individuálním požadavkům zákazníka.

Více informací o řešeních na míru najdete v sekci zákaznická řešení

Váš seznam

Seznam svítidel

Máte moc kvalitní seznam. Zkontrolujte, jestli vám v něm opravdu nic nechybí a pak nám ho odešlete. Naši specialisté vás budou obratem kontaktovat.